Okolí

Hotel Garni

Ubytování v Ostravě uprostřed zeleně

Hotel Garni se nachází v zalesněné, klidné a tiché části Ostravy, na ulici Na Bunčáku 2, (slovo bunčák znamená čmelák), ve vilové čtvrti jen 10 minut pěší chůze od centra města Ostravy – Masarykova náměstí, 15 minut pěší chůze od Zoo, Ostravské univerzity, Ostravského hradu, výstaviště Černá louka, 10 minut autem od ČEZ Arény a 15 minut autem od golfového hřiště a zámku s krásným parkem v Šilheřovicích.

Letiště Mošnov je vzdáleno od hotelu Garni Ostrava cca 30 minut autem. Do Beskyd je to od hotelu Garni Ostrava 35 minut autem. Na hranice s Polskem je to od hotelu Garni Ostrava jen 15 km.

Halda Ema
Halda Ema - výhled na Ostravu
Halda Ema
Slezskoostravský hrad

Proč hotel Garni?

Ubytujte se v hotelu Garni Ostrava a poznejte Ostravu během prohlídky města. Užijte si návštěvu Stodolní ulice, vyhlášené rozmanitostí barů a nočním životem. Navštivte Slezkoostravský hrad, kde se často pořádají kulturní a hudební pořady.

V areálu Černé louky a dolních Vítkovic Vás čekají rozmanité výstavy a kulturní akce včetně hudebního festivalu – Colours of Ostrava. Prohlédněte si hornické muzeum, ZOO nebo vyjděte na 73 metrů vysokou věž ostravské radnice.
Udělejte si pěší výlet na nejvyšší bod Ostravy - haldu Emu (312 m n.m.), která je častým turistickým cílem, zarostlá lesy a výhledem na Ostravu a okolí.

Ostrava - město možností

Ostrava je třetím největším městem České republiky. Nachází se na rozhraní České republiky, Polska a Slovenska.

Má ideální polohu pro výlety do Beskyd, je zajímavá svými památkami, architekturou, hudebními i sportovními aktivitami. Vyberte si sami.

Halda Ema
Masarykovo náměstí Ostrava
Halda Ema
Sýkorův most a řeka Ostravice

Svatby nebo oslavy

Hotel Garni díky jeho luxusní pozici a okolí nabízí možnost uspořádání svateb, rodinných oslav, banketů a dalších eventů.

Jeho zázemí poskytuje v zimě příjemnou atmosféru s kachlovými kamny. V létě pro změnu možnost využití bazénu a velké hotelové zahrady na různé akce a grilování.

Ani děti nepřijdou zkrátka

Za pět minut je možné dojet do ostravské Zoo.

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava se nachází v ostravské Stromovce na území městského obvodu Slezská Ostrava

Halda Ema
Zoo Ostrava
GARNI hotel v Ostravě hodnocení