Hotel Ostrava – ubytování Ostrava

Garni Hotel Ostrava nabízí kvalitní ubytování v Ostravě.

Ostrava je třetím největším městem České republiky.

Ostrava má ideální polohu na rozhraní České republiky, Polska a Slovenska. Ostrava má ideální polohu pro výlety do Beskyd. Ostrava je zajímavá svými památkami, architekturou, hudebními i sportovními aktivitami.

Hotel Ostrava – Garni

Ubytujte se v hotelu Garni Ostrava a poznejte Ostravu během prohlídky města, užijte si návštěvu Stodolní ulice, vyhlášené rozmanitostí barů a nočním životem, Slezkoostravského hradu, kde se často pořádají kulturní pořady včetně hudebního – Colours of Ostrava, areálu Černé louky, kde se konají rozmanité výstavy, hornického muzea, ZOO nebo 73 metrů vysoké věže ostravské radnice.

Garni Hotel Ostrava – ubytování v Ostravě uprostřed zeleně

Garni hotel Ostrava se nachází v zalesněné, klidné a tiché části Ostravy, v údolí sv. Trojice, ve vilové čtvrti jen 10 minut pěší chůze od centra města Ostravy – Masarykova náměstí, 5 minut autem od Zoo, Ostravské univerzity, Ostravského hradu, výstaviště Černá louka, 10 minut od ČEZ Arény a 15 minut od golfového hřiště v Šilheřovicích. Fotbalový stadión Bazaly je vzdálen od Garni hotelu Ostrava jen 10 min. pěší chůze. Letiště Mošnov je vzdáleno od Garni hotelu Ostrava cca 30 minut autem. Do Beskyd je to od Garni hotelu Ostrava 35 minut autem. Na hranice s Polskem je to od Garni hotelu Ostrava jen 15 km.

Hotel Ostrava – procházky do přírody

Z hotelu Garni Ostrava lze podnikat procházky do zalesněného areálu haldy Ema, kde narazíte na rozmanité množství zvěře a ptactva a z haldy Ema, vysoké 333 m, můžete shlédnout celé panorama města Ostravy.

Trojického údolí – zelená oáza města Ostravy

Tuto vilovou čtvrť Ostravy nechal postavit hrabě Wilczek ve 20. letech 20. stol. Celá část Trojického údolí včetně Garni hotelu Ostrava byla zrekonstruována počátkem 21. stol., rekonstrukce hotelu Garni Ostrava byla dokončena v roce 2010.

Garni Hotel Ostrava – to pravé ubytování Ostrava

Garni hotel Ostrava nabízí ubytování v jedno a dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech vybavených stylovým nábytkem, koupelnami s rohovými vanami nebo sprchami, toaletou, TV-SAT, telefony a vysokorychlostním WiFi internetem (10 MB). V pokojích Garni hotelu Ostrava je možná přistýlka. Parkoviště Garni hotelu Ostrava se nachází v areálu hotelu za branou, která se na noc zamyká. Ke Garni hotelu Ostrava patří rozlehlá zahrada s možností využití otevřeného ohniště i lávového grilu.

Garni Hotel Ostrava – romantické apartmá

Garni hotel Ostrava nabízí ubytování v romantickém apartmá pro svatební i jiné příležitosti.

Garni Hotel Ostrava – salonky v loveckém a zámeckém stylu

Garni hotel Ostrava nabízí možnost pronajmutí salonků vybavených v loveckém a zámeckém stylu s kachlovým krbem.

Výhody ubytování Ostrava v hotelu Garni Ostrava:

 • ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu Garni Ostrava
 • klidné a tiché prostředí v zeleni a přitom uprostřed města Ostravy
 • zdarma přístup na internet 10 MB
 • nekuřácké pokoje
 • salonky upravené v zámeckém stylu
 • nízká cena ubytování
 • rodinné prostředí
 • parkování na hotelovém parkovišti v areálu hotelu Garni Ostrava zdarma
 • recepce k dispozici 24 hod.
 • možnost placení i v Eurech
 • možnost praní prádla
 • dostupnost – autem i hromadnou dopravou

Hotel Garni se těší na Vaši návštěvu!

Na Bunčáku 2
710 00 Ostrava

Tel./fax:
+ 420 596 242 247
+ 420 605 261 469
+ 420 605 261 470

ende
GARNI hotel v Ostravě hodnocení